Podpora krajům – chcete se zapojit do projektu škol a mládeže???

Český volejbalový svaz rozšiřuje podporů do krajů, měst a obcí. Trenéři dětí a mládeže, tohle je výzva pro vás!

Program restart sportu vyhlášený NSA v srpnu 2021 má za cíl přivést děti v postcovidových školních letech opět ke sportu. Český volejbalový svaz uspěl s žádostí u NSA a získal mimořádnou podporu k realizaci projektu RESTART VOLEJBALU.

Restart volejbalu, to je propojení trenérů a fyzioterapeutů s mateřskými a základními školami. V období od října do prosince mohou oddíly/TJ/SK a kluby získat podporu pro svou stávající činnost s dětmi ve školách a mateřských školách ve výši až 30 tisíc Kč na jednoho trenéra do konce roku 2021. K tomu dostanou sadu pomůcek v hodnotě 5tis Kč.

Máte zájem se zapojit? Co udělat?

Především navštivte stránku projektu www.skolni-volejbal.cz. Tam zjistíte, zda vaše stávající činnost nebo činnost, kterou zahájíte HNED teď v říjnu 2021, splňuje cíle a podmínky projektu. NSA nastavila určitá omezení. Hlavním omezením je velikost obce nebo města. Podpořeny jsou pouze ty oddíly/TJ/SK a kluby i trenéři, které působí ve městech do 50 tisíc obyvatel.  Pokud již vedete kroužky volejbalu v družinách nebo pokud máte čas dopoledne, domluvíte se školou a budete v hodinách tělocviku na I. stupni ZŠ / 1.-4. třída vést děti k drobným sportovním a pohybovým hrám anebo pokud odpoledne na mateřských školách zahájíte činnost s dětmi.  Můžete se hned přihlásit u gestora minivolejbalu ve výboru ČVS a supervizora projektu Jakuba Lejska.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: 732 857 154

Autor: Jakub Lejsek a Vít Mařík – Český volejbalový svaz