Jihomoravský volejbalový svaz ve spolupráci s Volejbalovým klubem Královo Pole pořádá druhý letní Krajský volejbalový kemp pro děvčata ročníku 2007 a mladší na volejbalových kurtech Lužánky v Brně.

Prioritu budou mít hráčky ročníků 2008 a 2009, avšak přijmeme i ročníky 2007 a 2010. Pro jiné než výše zmíněné ročníky je kemp zpřístupněn pouze po domluvě.

Kemp je z důvodu předcházející akce Olympiády dětí a mládeže, která končí 30.6., jen třídenní od pátku do neděle. Tradičně kemp povedou profesionální trenéři z klubu VK Královo Pole Brno. Na kempu se promítnou bývalé nebo současné, profesionální, extraligové hráčky. Více o kempu včetně přihlášek naleznete v příloze.

--
S přátelským pozdravem

Petr Pavlica
VK Královo Pole
Tel.: 737 925 149
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Attachments:
Download this file (Kemp 2022 Luzanky.pdf)Kemp 2022 Luzanky.pdf[ ]471 kB

 

Podpora krajům – chcete se zapojit do projektu škol a mládeže???

Český volejbalový svaz rozšiřuje podporů do krajů, měst a obcí. Trenéři dětí a mládeže, tohle je výzva pro vás!

Program restart sportu vyhlášený NSA v srpnu 2021 má za cíl přivést děti v postcovidových školních letech opět ke sportu. Český volejbalový svaz uspěl s žádostí u NSA a získal mimořádnou podporu k realizaci projektu RESTART VOLEJBALU.

Restart volejbalu, to je propojení trenérů a fyzioterapeutů s mateřskými a základními školami. V období od října do prosince mohou oddíly/TJ/SK a kluby získat podporu pro svou stávající činnost s dětmi ve školách a mateřských školách ve výši až 30 tisíc Kč na jednoho trenéra do konce roku 2021. K tomu dostanou sadu pomůcek v hodnotě 5tis Kč.

Máte zájem se zapojit? Co udělat?

Především navštivte stránku projektu www.skolni-volejbal.cz. Tam zjistíte, zda vaše stávající činnost nebo činnost, kterou zahájíte HNED teď v říjnu 2021, splňuje cíle a podmínky projektu. NSA nastavila určitá omezení. Hlavním omezením je velikost obce nebo města. Podpořeny jsou pouze ty oddíly/TJ/SK a kluby i trenéři, které působí ve městech do 50 tisíc obyvatel.  Pokud již vedete kroužky volejbalu v družinách nebo pokud máte čas dopoledne, domluvíte se školou a budete v hodinách tělocviku na I. stupni ZŠ / 1.-4. třída vést děti k drobným sportovním a pohybovým hrám anebo pokud odpoledne na mateřských školách zahájíte činnost s dětmi.  Můžete se hned přihlásit u gestora minivolejbalu ve výboru ČVS a supervizora projektu Jakuba Lejska.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel: 732 857 154

Autor: Jakub Lejsek a Vít Mařík – Český volejbalový svaz

Dobrý den,

po úspěšně absolvovaném nultém ročníku Krajského volejbalového kempu by jsme rádi tuto akci opakovali a udělali z ní letní tradici pro hráčky Jihomoravského kraje. Zimní varianta v Hustopečích nám bohužel z důvodů vládních nařízení neklapla, proto veškeré snažení ubíráme směrem k letnímu termínu 30.6.-3.7.2021. Kemp je primárně určen pro děvčata ročníku 2007 a 2008, máme však prostor pro rozšíření i pro okolní ročníky, stejně tak dohody o převedení plateb z neuskutečněného zimního kempu platí bez ohledu na ročník hráčky. Pevně věříme, že v tomto termínu již nebudeme nijak omezeni vládními restrikcemi, kdyby však si to situace vyžadovala, jsme připraveni flexibilně reagovat na vývoj a garantovat vrácení poplatku za kemp v plné výši za předpokladu, že by se z důvodu vládních nařízení akce nemohla uskutečnit. V příloze naleznete pozvánku spolu s odkazem na přihlášku. V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kontaktovat.


--
S přátelským pozdravem

Petr Pavlica
VK Královo Pole
Tel.: 737 925 149
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.