Jihomoravský volejbalový svaz ve spolupráci s TJ Agrotec Hustopeče a Volejbalového klubu Královo Pole pořádá zimní volejbalový kemp pro děvčata ročníku 2005 a mladší

 

Dobrý den,

po úspěšně absolvovaném nultém ročníku Krajského volejbalového kempu by jsme rádi tuto akci opakovali a udělali z ní letní tradici. Rovněž nás ohlasy a naše samotné pocity z nultého kempu utvrdili ve faktu, že tento typ akce v našem kraji chybí a stálo by za to tuto možnost realizovat i v zimní variantě.
 Proto jsme poslední dny usilovně pracovali na vytvoření dostatečného zázemí pro první ročník Krajského zimního volejbalového kempu. Kemp se uskuteční od sobotního rána 19.12. a skončí po úterním obědě 22.12., hostujícím městem zimního kempu budou Hustopeče a zázemí nám poskytne spolupracující oddíl TJ Agrotec Hustopeče ve své velké sportovní hale. Ubytování a stravování bude cca 150 metrů od haly, stejně tak další plánované aktivity. Kemp povedou profesionální trenéři, jako při nultém ročníku, doplněné o další kolegy.
 Kemp je určený pro hráčky ročníku 2005 a mladší. Z důvodu limitujícího počtu ubytovací kapacity respektujeme pořadí přihlášených do limitu naplnění. Rovněž stanovujeme termín přihlášek do neděle 20.9.2020, nebo do naplnění kapacity! Po vyplnění přihlášky Vám přijdou podrobné informace k celé akci a informace k platbě, platbu bude nutné uhradit do termínu neděle 18.10.2020.
 Přihlášku a platbu bereme jako závaznou, protože na základě toho zálohou ručíme za využití objednaného.* Vás trenéry, předsedy a zástupce oddílů žádám o spolupráci se zprostředkováním této nabídky vašim hráčkám a rodičům vašich hráček. Více informací naleznete v příloze a předem velmi děkuji za spolupráci.
* V případě nepříznivé situace spjaté s vývojem covid-19 bude vše vráceno v plné výši.